PL|ENSkład:
Maciej Dunin-Borkowski – gitary
Inspiracje muzyczne:
- Opeth, Dream Theater, Metallica, Symphony X, Porcupine Tree, Nobuo Uematsu, Mord’A’Stigmata

Sprzęt:
- Gitara: lutnicza kopia PRS Custom 24
- Multiefekt: Avid Eleven Rack
- Kontroler: Behringer FCB1010
- Kolumna: Laboga 212SV + końcówka mocy 2x 50W

Inne zespoły/projekty:
- Ursus Arctos Violin (2018 - )
- HellHaven (2012 - 2013)
- The Fallen Icon (2009 - 2010)

Hobby poza muzyką:
- gotowanie, film, realizacja dźwięku

Edyta Szkołut – wokal
Inspiracje muzyczne:
-Agnete Kiolsrud, In This Moment, Mord’A’Stigmata, Eths, Otep, Blackbriar

Sprzęt:
- Mic: TC Helicon MP-75,
- TC Helicon Play Acoustic Live

Inne zespoły/projekty:
- Pozytywka (2015 - )

Hobby poza muzyką:
- design, rysunek, piercing

Grzegorz Janiga – bas
Inspiracje muzyczne:
- Megadeth, Decapitated, Morbid Angel, Tool, RATM, RHCP, Jamiroquai

Sprzęt:
- Gitara basowa: Mayones Be 5 exotic, Yamaha BB-415 OM
- Preamp: Tech21 SansAmp Bass Driver D.I.

Inne zespoły/projekty:
- The Fallen Icon (2008 – 2010)

Hobby poza muzyką:
- fantastyka, film, sport (pływanie), elektronikaMarta Rychlik-Stanula – skrzypce
Absolwentka Akademii Muzycznej

Inspiracje muzyczne:
- muzyka klasyczna, Jamiroquai, Dirty Loops

Sprzęt:
- skrzypce akustyczne manufaktury niemieckiej (1897), kopia Gasparo da Salo
- skrzypce elektryczne Yamaha SV-120

Inne zespoły/projekty:
- Sinfonietta Cracovia
- Tarnowska Orkiestra Kameralna
- Krakowska Opera Kameralna
- kwartet smyczkowy Cztery Czwarte
- występy w ramach festiwali muzyki współczesnej, jazzowej, filmowej

Hobby poza muzyką:
- podróże, fotografia, sport
2010

Nonamen, został uformowany w październiku 2010 roku. Maciej Dunin-Borkowski po rozpadzie pierwszego zespołu, w którym grał (The Fallen Icon), szukał nowych muzyków do tworzenia i grania. Poszukiwania rozpoczął wraz z perkusistą Łukaszem Lachem, z którym grali razem w wyżej wymienionym zespole. Wspólne zainteresowania gothic metalem zaowocowały współpracą z Anną Charczuk na wokalu. W tym samym czasie do zespołu dołączył basista Andrzej Łysek uzupełniając podstawowy skład o brakujący instrument. Stety lub niestety owa sytuacja nie potrwała długo – około miesiąc później, w listopadzie, zespół opuścił Łukasz kierując się w lżejsze, typowo rock’owe klimaty. Stanowisko perkusisty w zespole zostało puste, jednak nie poddając się Nonamen tworzył w tym czasie pewne kompozycje kontynuując poszukiwania.

2011

Trudna sytuacja zespołu rozwiązała się gdy na przełomie lutego i marca 2011 roku – do zespołu dołącza Grzesiek Kozikowski doskonale wpasowując się w nietypowy klimat Nonamen pozwalając tym samym na rozwinięcie skrzydeł . Dopracowując materiał, zespół zaprezentował parę utworów demo na swoich stronach. W październiku 2011 roku Nonamen zagrało dwa pierwsze koncerty. Gdy wszystko zdawało się iść w dobrym kierunku – listopadowa aura znów sprzyjała zmianom. Zespół opuścił Andrzej na rzecz swojego drugiego zespołu (Oversaturate). Znów rozpoczęły się poszukiwania – tym razem basisty. Marzeniem Maćka i Grześka było, aby była to osoba mogąca zająć się także wspomagającym wokalem (konkretnie growl’em). Po wstępnych przesłuchaniach kandydata spełniającego obie funkcje – widząc niezgodność potencjalnej rzeczywistości ze swoją wizją – zespół opuściła Anna. Ów kandydat, dowiedziawszy się o zaistniałej sytuacji, zrezygnował z chęci współpracy. W ten sposób w Nonamen pozostało tylko dwóch członków – Maciek oraz Grzesiek. Rok ponownie zakończył się na poszukiwaniach, tym razem dość desperackich. Postanowiono także rozejrzeć się za innym, nieszablonowym instrumentem do składu.

2012

Po odbiorze mnóstwa (o dziwo) odpowiedzi na ogłoszenia dotyczące poszukiwania wokalu, w styczniu rozpoczęliśmy przesłuchania wokalne. W tym czasie do zespołu dołączyła skrzypaczka – Agnieszka Reiner nadając muzyce Nonamen unikalnego charakteru. Przesłuchania jednoznacznie wyłoniły nową wokalistkę – Edytę Szkołut, całkowicie budząc zespół z letargu. Co więcej, w styczniu do zespołu dołączył także basista Grzegorz Janiga (również z dawnego The Fallen Icon). Zespół rozpoczął wtedy prężną pracę nad kompletną rearanżacją istniejącego materiału, co zaowocowało już w marcu wydaniem własnym sumptem płyty - EP ,,Permission”. W październiku wydany został promocyjny klip do jednego z utworów znajdujących się na EP – Black Mountains.

2013

Od nowego roku Nonamen nawiązał współpracę z agencją Iron Realm Productions, dzięki czemu zagrał koncerty przed gwiazdami takimi jak Blaze Bayley (ex-Iron Maiden), Jelonek, Kat & Roman Kostrzewski, słoweńska Siddharta czy białoruski Gods Tower. Rok zakończony został wynikiem dwudziestu koncertów obejmujących południową Polskę.


2014

Zespół aktywnie koncertał występując z takimi jak Blaze Bayley (jako jego support trasowy po Polsce), Paul Di'Anno czy Turbo. W maju muzycy rozpoczęli nagrania swojej drugiej (i jednocześnie pierwszej długogrającej) płyty - Obsession. W październiku opublikowany został teledysk do jednego z utworów - Sleepingfall. Premiera płyty miała miejsce 9tego listopada, do czego okazją był wspólny koncert z legendarną ex-wokalistką Nightwish - Tarją Turunen.

2015

Po czterech latach wspólnego grania, dotychczasowy perkusista Grzesiek Kozikowski zdecydował o opuszczeniu Nonamen wraz z końcem kwietnia. W czerwcu do zespołu dołączył Bartek Janczarski zajmując stanowisko perkusisty.

2016

Z początkiem roku w Nonamen zaszły poważne zmiany. Po prawie rocznej przerwie od zespołu, skrzypaczka Agnieszka Reiner, postanawia poświęcić się zupełnie dla rodziny i opuścić zespół. Jej miejsce zajęła Marta Rychlik, która występowała z nami na żywo już w 2015 roku. Zespół zadebiutował w wersji akustycznej grając minitrasę z zespołem Antimatter, a także wystąpił na cenionym festiwalu Castle Party.

2017

Ten rok w historii zespołu stanął pod znakiem stagnacji. Zespół poświęcił się nowemu materiałowi, zupełnie odpuszczając aktywność koncertową. W październiku Nonamen rozstało się z perkusistą Bartkiem Janczarskim.

2018

Borykając się z problemami ze znalezieniem odpowiedniej osoby na stanowisko perkusisty, Nonamen zarzuciło poszukiwania. Jesienią tego roku zespół rozpoczął nagrania nowego albumu, czego rezultatem było ukazanie się w grudniu trzeciego wydawnictwa - koncepcyjnego albumu Interior's Weather. Premiera ta została poprzedzona teledyskami do utworów The Eye of The Storm oraz The Fog. W nowy rok Nonamen rusza z nadziejami na kompletny skład oraz wznowienie aktywności

2019

Nowy rok przyniósł decyzję o wycofaniu się z działalności koncertowej do odwołania. W styczniu ukazuje się teledysk do utworu The Silence After.
Byli członkowie
Łukasz Lach - perkusja (2010)
Anna Charczuk - wokal (2010-2011)
Andrzej Łysek - bas (2010-2011)
Grzesiek Kozikowski - perkusja (2011-2015)
Agnieszka Reiner - skrzypce (2012-2015)
Bartek Janczarski - perkusja (2015-2017)